| sab_7576 a întrebat:

cine poate sa imi spuna niste seriaole cu varcolaci sau vampiri? Si daca stiti cand apare sezonul 2 din "teen wolf"...Multumesc (primul raspuns corect primeste fundita) MULTUMESClove struck

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Sezonul 2 e deja aparut cu cateva episoade iar seriale, the vampire diares, true blood, supernatural, the secret ircle ( e cu vrajitori).

1 răspuns:
| Lykan a răspuns:

Daca vrei un serial cu varcolaci vampiri si toate cele uita la being human printre oameni sunt doua versiuni mai intai este versiunea vechea de acum cativa ani difuzat pe bbc era versiune din Anglia si mai este si remakul care s-a terminat anul acesta de difuzat se filmeaza in america si actiunea are loc in boston