| DeepInDarkness a întrebat:

cine s-a uitat ieri la :Romanii au talent"? imi dati va rog site-ul unde pot revedea dansul baletului condus de Edi Stancu...(Fundaaaaa)

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Uite,am vazut ca a aparut pe net dansul: http://www.220.ro/......AuK5Uhzyt/

si eu il cautam:))

6 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Da asa nu stim despre ce e vorba. Spune-ne cum se numeste trupa nu cine o conduce...

| Putzifer a răspuns:

Www.romaniiautalent.ro
sau scrii pe google romanii ai talent si iti da

| DeepInDarkness explică:

Da ce nu intelegetzi ca mie nu mi-l da ...ca era normal sa intru pe site-ul lor si nu e daca voua vi-l da foarte bine...

| DeepInDarkness explică:

Doamne fereste... tu nu stii sa citesti ariana? intrebarea este asta :"Buna! cine s-a uitat ieri la :Romanii au talent"? imi dati va rog site-ul unde pot revedea dansul baletului condus de Edi Stancu...(Fundaaaaa)" mai citeste o data de cine e condus baletul? am precizat sau nu?

| Denii_5387 a răspuns:

Scriii pe google asa: www.romaniiautalent.ro --> si apoi dai pe prima si atunci ai acolo site-ul lor...:P