| Summer43vr a întrebat:

cine stie care sunt datele aparitiilor urmatoarelor volume din Jurnalele Vampirilor, Vampirii din Morganville sau Micutele mincinoase? merci mult. va pup:* funda

1 răspuns:
| MissyD a răspuns:

Sincer nu stiu data, dar cel putin despre Jurnalele Vampirilor si Micutele mincinoase sunt 100% sigura ca va scrie in Bravo si Bravo Girl. Daca nu esti o fana a revistelor, urmareste site-ul si o sa scrie acolo cand apar urmatoarele volumewinking :*