| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*.
Cine stie cum se numeste melodia de la reclama la un iaurt. Tnuva Slim parca. Ma rog, e o tipa care deschide frigiderul si gaseste haine. big grin. Funditaa :*

5 răspunsuri:
| lory_9422 a răspuns:

Aia o caut si eu!

| TheToffyx a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu...:-|.
Dar mia`i facut o pofta de iaurtlaughing. cautam melodia si am dat de reclama.laughing

| Princess_6302 a răspuns:

Rouge Rouge: L'amour credhappy

| deedee1310 a răspuns:

Buna! Si mie mi se pare foarte cool melodia. Am cautat-o si eu, dar am aflat ca este o melodie special compusa pentru reclama. Poate o sa putem sa o downloadam dupa site-ul lor...