| stely9523 a întrebat:

cine stie cum se trateaza petele de pe fata lasate de acnee?

4 răspunsuri:
| slayer666 a răspuns:

Iti recomand clearogen. Are 3 produse dintre care unul este un agent de curatare. Din cate stiu eu este foarte eficient. Uite, iti dau site-ul: http://www.clearogen.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi ramasesera si mie, dar incet cu incet dispar, eu nu mai am deloc...si nu am dat cu nimic doar am avut grija sa ma spal pe fara de 2-3 ori cu un sapun anti-acneeic din farmacie(costa cam 6 lei)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram happy

| stely9523 explică:

Multumesc HOOligan:* si eu folosesc de 2 ori pe zi un gel de la bioderma sper sa treaca!happy