| RomFumSiVanilie a întrebat:

Buna`
Cine stie sa extraga o fotografie dintr-un clip?
-Clipul este:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =DEsUX4Vx8i4
-Fotografia de la minutul: 00:56
(sau poate are cineva fotografia) funda;;) multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa opresti clipul la momentul dorit si sa apesi tonguertScSysRq (print screen) asa... apoi deschide paint si
apoi apasa Ctrl+V adica ambele in acelasi timp si o sa iti apara imaginea. Apoi o salvezi si gata. Funda?

1 răspuns:
| Ale6197 a răspuns:

Hei. am eu pe pc o fotografie ceva in genu' poate iti poate fi de folos?