| NoNameJunior a întrebat:

Credeti in vise? Scuzati-ma pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Eu am vise foarte ciudate care nu prea au legatura cu realitatea, asa ca nu prea stiu ce sa cred...Dar probabil fiecare vis are o semnificatie anume doar ca nu intotdeauna ne dam seama de ea.thinking

6 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Buna ann
da...majoritatea viselor sunt din multimea gandurilor, insa daca stai bine sa te gandesti, te ajuta, pentru ca esti mai atent la ceea ce ti se intampla...parerea meahappy

| toxiclife a răspuns:

Combinativa la heroina! Si o sa visati bine, va garantez eu!

| NoNameJunior explică:

Vroiam sa intreb daca voi credeti in mesajele pe care vi le trimit visele si daca vi s-a intamplat ceva exact ca intr-un vis.

| misu a răspuns:

Sunt doar o autosugestie

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Nu inteleg pre bine intrebarea.Da eu cred in vise pentru ca atunci cand dormi visezi.Dar daca tu ne intrebi daca credem in mesajele transmise de acestea...nu eu nu cred.Visele sunt doar rodul imaginatiei noastre.Ni le creem singuri.

| abs a răspuns:

Nu esti pe treaba ta...
inseamna ca tu nai visat niciodata nu?