| AnemonaP a întrebat:

cum as putea face rost de un manechin din plastic de dama? sunt foarte scumpe si nu imi permit sa-mi cumpar unul, cum pot face rost? sa fie bust, talie, picioare asamblata Funda+vot
P. s. fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Tie banuiesc ca nu iti trebuiesc manechine din fibra de sticla care sa coste 200euro, asa ca banuiesc ca te poti duce la un second-hand, un magazin mai "ieftin", cum sunt acelea Toate produsele 13Lei, si sa vorbesti cu vanzatoarea, ii spui ca ii dai atati bani pe un manechin, daca este de acord. Sau doar sa-l inchiriezi in caz ca iti trebuie doar o perioada. Pupici!

| gogu16 a răspuns:

Salut cauata pe site-ul tocmai.ro poate iti ajuta