| 828216262 a întrebat:

.cum as putea incepe conversatia cu un baiat pe care il plac? fundita

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Il intrebi daca are pe cine in suflet. daca ii place de cineva...
De acolo pornesc toate.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Il saluti, il intrebi ce face si daca si el te place v-a crede ca i-a pus Dumnezeu mana in cap cand vede ca ii dai atentie si va continua el, asta daca te place

| Lynna a răspuns:

Incepe su clasicul '' Buna'', intreaba-l cei mai face.

| ElenaSA a răspuns:

Faceti cunostinta, il intrebi ce face, in ce clasa este, despre colegi, ce face in timpul liber, ce muzica ii place.