| Lesea01 a întrebat:

Ce intrebari as putea pune unui baiat, astfel mentinind conversatia?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ce parere are despre nu stiu ce eveniment, persoana, ce a facut in timpul zilei, cum crede ca s-ar putea desfasura un anume eveniment, despre filme, muzica, etc

| Pinocchio a răspuns:

Daca asa ceva intrebi pe straini, inseamna ca nu ai pic de imaginatie si altecele.
Citeste multe carti ca sa devii culta si dupa asta vei putea purta un dialog cu oricine.

| RobertFHC a răspuns:

Intreaba-l ce face, ce a facut la scoala, ce planuri are pentru saptamana asta, chestii d'astea banale si de acolo dezvolti usor.

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Intrabal orce legat de sex baietilor le place asta laughing