| Ooooookkkpappa78 a întrebat:

Bunaaa,mâine o sa ma vad pentru prima data cu un baiat din online, vreau sfaturi pentru pregătire și cum as putea incepe conversațiahappy?

Răspuns Apreciat de Editori
| BumiWolfie15 a răspuns:

Întrebă-l ce îi place să facă în timpul liber. Dacă afli că e interesat de aceleași activități ca și tine discuția poate decurge foarte lin din punctul acela dezvoltând acel subiect.
Dacă e puțin mai timorat îl complimentezi puțin și posibil se va simți în largul lui fără să fie nevoie să tragi de el prea mult să vorbească cu tine. Sau te agăți de aceleași subiecte pe care le-ați comentat online. Sinceră să fiu, sper că ați comunicat prin mesaje sau prin apel video înainte și nu te-ai îndrăgostit după doar câteva poze pe social media! Pentru pregătire îmbracă-te cu ceva decent, să nu-i bată prea mult la ochi. Online nu prea știi de ce indivizi dai.

4 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Sfat pentru pregatire, ceva de autoapararehappy

| Lauramee a răspuns:

Fii tu insati iar restul vine de la sine.

| Cristian29 a răspuns:

Inainte de toate fii sigura ca este persoana care se da.
Nu-ti face asteptari prea mari, persoana noastra online este "filtrata" fata de realitate.
In rest vezi si tu