| Emma a întrebat:

Buna
Cum blochez intrarea intr-un folder din pc?
Plsss dau funda.scz de exprimare.ma grabesc sa iesbig grin

4 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Da mah dar trebuie sa o pui bine printre celelalte si sa nu faci dubluri!

Răspuns utilizator avertizat
| cristy1503 a răspuns:

Descarci programul asta "Folder Access" si problema e rezolvatawinking

| nobu123 a răspuns:

Buna. hei daca vrei pot sa te ajut sa ascunzi acel folder.
Pentru inceput dai click dreapta pe fisierul dorit apoi
proprietati - General la Atributes ai doua optiuni "read only" si "Hidden", bifeaza Hidden.
Pentru a vedea sau ascunde fisierele setate pe "Hidden" intra in orice folder iar sus ai urmatoarele optiuni File, Edit, Tools etc.
Primul click pe Tools selecteaza "Folder Option" Ti se va deschide o fereastra, click pe View apoi iti va aparea mai multe setari pentru folder, 2 dintre ele sunt pentru a vedea sau nu fisierele setate pe "Hidden" adica "Do not show hidden files and folders"-pentru a nu le vedea
" Show hidden files and folders"- pentru a le vedea