| madalicious a întrebat:

Cum imi pot crea aspect de profil hi5 cu poza mea? Mentionez ca am incercat, dar nu merge.

Cine da raspuns corect ia fundita.

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Change my skin, make a profile skin, si completezi prima coloana. aia acolo sa incarci poza si dupa sunt niste sageti albastre in dreptul la browse, vezi daca se incadreaza poza, mai modifici culori, scris sau ce vrei tu si dai save, dupa te duci in skins I made si dai save profile. Sper ca te-am ajutat/. pupi:*

4 răspunsuri:
| PrivateGod a răspuns:

Poti incerca pe urmatoarele situri:

http://www.pimp-my-profile.com/

http://www.codingmylayout.com/

sau cauti pe google si iti vor aparea zeci de pagini asemanatoare.

Daca doresti sa iti faci de pe pagina de hi5, trebuie sa ai poze de dimensiunile cerute. Poti redimensiona o poza prin intermediul progamelor de editat poze sau unele site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dal nu sti

| vaslie a răspuns:

Ai deasupra de poza ceva de genu,, selecteaza ca profil'' scrie cu albastru mai mic si dai pe aia si gata dar mai inti puneti poze pe hi5