| Smileyouarebeautiful a întrebat:

BunahappyCum pot avea parul drept dar fara placa? Eu il am ondulat spre cret si nu imi sta binesad

Răspuns Câştigător
| Toxicℓσνє a răspuns:

Poti sa-l faci cu peria si feonulhappy si sa-ti iei un sampon de indreptat parul.[era de la nivea parca]

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ioanadulcik a răspuns:

Sa-ti zic o chestie, cand ai parul cret il vrei drept si cand il ai drept il vrei cret mai bine il lasi asawinking

| Rhoselynn a răspuns:

Buna, cea mai buna solutie ar fi sa iti cumperi un balsam de indreptat parul. Se gaseste in magazinele mari. Sau dupa ce te speli pe cap si te stergi cu prosopul, piaptana-te, iar cand te usuci or bagi peria ori tot pieptenul. Cand te usuci la par cu feohnul intotdeauna usuca-te de sus. Ajuta la mentinerea parului in forma dorita(adica un par mai drept).