| Darius79 a întrebat:

cum pot gasi convorbirile de acum 1-2ani de pe YMessenger daca am reinstalat windows-ul?. multumesc.

Răspuns Câştigător
| annemarieG a răspuns:

Incearca sa descarci Yahoo messenger decoder....nu promit insa...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le gasesti doar daca nu ai sters niciodata arhiva. altfel nu le gasesti

| dany9995 a răspuns:

E greuu frate..tre sa stii sa umbli in pc sa stii ce sa cauti unde sa cauti.cel mai bine intreaba si tu pe altcineva care se pricepe in pc ..respunsu meu e sa cauti in arhiva ceva de genubig grinbig grinbig grin