| DamiPapucii a întrebat:

Buna cum pot sa-mi fac o pagina pe facebook cu muzica, poze artistice etc?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Accesand acest link: http://www.facebook.com/pages/create.php?ref_type=sitefooter si selectand, in continuare, optiunile dorite.

1 răspuns:
| iKivy a răspuns:

Inainte sa te lofhezi pe facebook apare acolo un formular de sign up jos in dreapta. Si jos mic scrie: "Creeaza o pagina pentru o vedeta sau ceva in genu asta" dai acolo si de acolo e ff simplu big grin Funda?