| princessanna99 a întrebat:

Cum sa fac bani pe Pandada? Si ce jocuri mai stiti gen pandanda sau club penguin?

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Buna, uite niste jocuri happy
-stardoll
-lady popular
-imvu
-meez
-frenzoo
-doll and the city
-looklet
-miss bimbo
-my bambino
-gaia online
-habbo hotel
-active worlds
-second life
-there
-world of kaneva
-second life
-Vside
-Twinity
Pa'pa!

5 răspunsuri:
| RazvyP a răspuns:

La pandada ca sa faci bani trebuie sa pescuiesti sa te joci la jocul cu fantome si ala cu iepuri si jocuri ozzy club imvu zentia cabal secretbuilders metin club penguin pandada webkinz si woow

| LeeJiEun a răspuns:

Sal cine are cont clubpenguin member sa-mi dea cine vrea ca dau in schimb cont de metin2 ro lvl 47 are lucruri +9. nimfa+7... cine vrea sa ma caute pe id bad.kitty12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Club Penguin Joaca System Defender{Eu sunt membru}, daca esti agent EPF.In pandanda sa vinzi lucruri si sa completezi misiuni, eu sunt la nivelul 7.Atentie:Maine este ziua Free Elite Member day in pandanda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Our world

| VerrySweet a răspuns:

Pai ai putea sa iti gasesti jocul la care te pricepi cel mai bine... eu ma pricep la dragon revange si iau multi bani alta faza e sa faci questuri si iti da bani + ca te pune la pescuit... vinzi pesti xD