| melek1996 a întrebat:

Cum sa-i explic frizerului sa ma tunda ca in poza aceasta http://imgur.com/uhhRm?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa scoti poza la imprimanta si sa o dai frizerului so vada sau so bagi pe telefon. Dupa parerea mea decat sa ii explici cum vrei si sa intelega gresit e mai bine sa aiba un model.

4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Faci o poza cu telefonul la imaginea de pe net si i-o arati frizeritei cand mergisa te tunzi si gata
!

| strengaritzza a răspuns:

Dar tu nu folosesti coaforul? Du-te la coafor, ca toate domnisoarele, si da-i poza laughing). Simplu.

| dennixtreme a răspuns:

Ii zici "tunde-ma ca in poza asta(arati poza)"

| DiannaFreakstA a răspuns:

Simplu, arata-i imaginea big grin