| PeStraziGoale a întrebat:

Cum sa strang cat mai repede bani sa-mi cumpar placa d 100 lei? am strans pana acum 50 lei. Cv, sfaturi? Fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| alexamealexa a răspuns:

Pai poti astepta alocatia, sau sa pastrezi toti banii de buzunar sau sa iti ajuti parintii si rudele sau nu numai in schimbul unor sume de banibig grin

4 răspunsuri:
| LightDr a răspuns:

Poti spala masini sau sa muncesti...in casa altora sau sa le ceri parintilor bani...si faci ceva in schimbwinking

| danrey a răspuns:

Poti sa le spui parintilor ca o doresti ca sa ti-o ia.Ii innebunesti de cap cu iami-o iami-o iami-o te rog te rog te rog(eu asa as face)

sau te duci la o spalatorie auto o zisi faci si un milion

| ZEU93 a răspuns:

Sa muncesti, sa pui la pariuri, sa astepti pastele poate primesti ceva de la rude big grin

| cati21nechita a răspuns:

Pai...cerele parintilor in fiecare dimineata bani si asa strangivreo 10-15 lei pe saptamana(asa am facut eu si in 2 luni am strans 500 lei)