| Mane2515 a întrebat:

Vreau sa imi strang bani sa imi cumpar un laptop mai bun cum sa fac sa strang bani mai repede pana in 2500 lei dau funda

Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Karmesytta a răspuns:

Pentru ce 2500lei? exista laptop mai bun si cu 1600laughing) eu zic sa iti strangi alocatia(daca esti minor) sau sa te angajezi la reclame la magazine(ex mall, auchan, real, etc)baftaa:* si app poti sa iei in rate laptopulbig grin

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cumpără un calculator obișnuit!
Nu ai nevoie de laptop!

| MMihai a răspuns:

La ce îți trebuie laptop?
Îți pute un calculator fix?
Au nevoie de laptop oamenii de afaceri sau cei care reprezintă firme și lucrează cu firme, nu tu, care ești încă un copil!

Dacă merge la o altă firmă, nu este nebun, să care după el un calculator fix cu toată mățâraia, ci cară numai laptopul, care are o informație minimală, cât are nevoie pentru discuția respectivă.

| Mane2515 explică (pentru MMihai):

Ii mai usor de deplasat daca plec udneva si poate imi trebuie si pe la scoala in clasele mai mari

| MMihai a răspuns (pentru Mane2515):

Măi băiatule cel mai tare calculator fix cumpărat azi peste 4-5 ani va fi o vechitură, de care vei vrea să scapi.
Au apărut tabletele care sunt aproape la fel de tari ca și laptopurile!
De laptop --calculator portabil --poate vei avea nevoie ca student în ultimii ani de facultate și vei cumpăra atunci un laptop cu 2500 de lei unul care astăzi dacă ar exista, ar face să zic 15.000 de lei.
Acum cu circa 500-1500 de lei îmbunătățește-ți puternic, calculatorul fix pe care îl ai și fiind student atunci vei cumpăra un calculator portabil.

| MARRY05 a răspuns:

Buna uite ce fac eu... mi-am facut un profil pe fb unde incerc sa vand haine http://www.facebook.com/Haine18

| John1973 a răspuns:

Iti recomand acest laptop la un pret mult mai mic http://bit.ly/1xta33r

| claudia74 a răspuns:

Incearca asta: www.munca-acasa.ws

| casandrra a răspuns:

Nu mai cheltuii banii laughing