| extravaganT a întrebat:

Imi doresc un playstation si m-am gandit sa strang bani pentru el. Dar nu stiu cum sa-i strang cat mai repede...De craciun am strans doar 3 milioane de colinda...
Aveti idei cum sa-i strang cat mai repede?

1 răspuns:
| lalagueswhosong a răspuns:

Poti sa iti faci un site si sa vinzi lucrurile pe care nu le mai folosesti sau poti sa le vinzi fara site! Fa/cumpara niste tricouri si vindele la scoala/liceu/facultate. Poti sa pui pe Facebook(daca ai)niste lucruri! Sper ca te-am ajutat!