| Alexandraaq a întrebat:

Cum pot sa strang si eu bani repede, pana in vara ca sa pot sa imi cumpar un Iphone 4/5? happy
Funda celui mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ai uitat să menţionezi vârsta.

| Skullduggery a răspuns:

Depinde cati ani ai.
Daca ai intre 8-12 ani nu ai prea multe variante decat sa ceri la rude si sa strangi alocatia.
Daca ai peste 12 ani si mai putin de 18 poti deveni reprezentat avon.Adica vei primi produse gratis sa le vinzi rudelor si altor persoane.Sau mai este varianta sa imparti pliante si alte oferte de la diferite magazine (Selgros, Lidl) etc.

Sper ca te-am ajutat!

| ChisVioricutaViori24 a răspuns:

Renunti la cateva sucuri, tigari si o sa-i aduni

| Alexandraaq explică (pentru ChisVioricutaViori24):

Nu beau sucuri si nu fumez : |