| EllaEllii a întrebat:

Buna!
Peste ceva timp e ziua mea și ași vrea sa îmi cumpăr (eu) un aparat foto(mai exact http://www.nikon.ro/ro_RO/product/digital-cameras/slr/co nsumer/d5100 )și este destul de scump (22-27 milioane de lei vechi).
Am început sa îmi strâng bani și pana acum nu am strâns decât vreo 300 lei.
Asa voi ajunge sa îl cumpăr în câțiva ani...
Întrebarea mea:
Cum ași putea sa îmi strâng bani mai multi și mai repede/doar mai repede?

1 răspuns:
| ioachimb a răspuns:

Poti cumpara si in 12 rate cu dobanda zero. Detalii la 0732 612155