| MaRyUkK a întrebat:

Buna cum scap de zgarieturile dupa laptop dupa spatele lui?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu vopsealaughing

| solumaam a răspuns:

Daca este vorba de partea de dedesubt te sfatuiesc sa le lasi asa pentru ca nu te afecteaza cu nimic... daca este vorba despre spatele display-ului atunci i-ti recomand un styck-er special pentru a acoperi defectele cu ceva care ti se potriveste ...se gasesc de vanzare pe net!

| Foca a răspuns:

Buna. nu prea ai cum, am vazut cativa care le vopsesc, dar nu arata bine.
Succes
Ciao

| MaRyUkK explică:

Cu ce se vopsesc?

| MaRyUkK explică:

Sunteti nebuni.Cine ar fi asa de prost incat sa-si vopseasca laptopul cu vopsea? Sunteti penibili.Nu ma-ti ajutat deloc!