| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna cum se termina Naruto Shippuden? a da si cum se numeste episdou cand Sasuke o injunghie cu sabia pe Karin?

Răspuns Câştigător
| Alexithymia a răspuns:

Nu ştiu de episod, dar în manga este capitolul 480. deocamdată Naruto Shippuden nu se termină, îţi recomand să citeşti manga-ul, ultimul capitol publicat este 506. sper că te.am ajutat.(:

15 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Anonimu` din 30 dec. 2010 19:27 ai incercat si tu un spoiler detaliat, dar nu prea ti-a iesit laughing

| Nu a răspuns:

Naruto Shippuuden nu s-a terminat, apare cate un episod in fiecare joi seara. Iar episodul cand sasuke o injunghie pe karin nu a aparut inca, mai sunt vreo 50 de episoade pana acolo.

| ASASINIS a răspuns:

Eu stiu cum se termina! sasuke moare si naruto ramane cu sakura casatoriti iar hinata ramane geloasa! asa se va sfarsii credeti-ma!

| Rebecca_4202 a răspuns:

Anonim dane si noua site-ul ca zau ca mai facut curioasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pe karin o anjunghie ci pe sakuracrying( dar dabea astept episoadele dar na aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am vazut un episod pe YOUTUBE in care Sakura, Naruto, Ino… si restul prietenilor.Cand ajung in padure se despart si Sakura calca din greseala pe o bomba. Dupaia Suijetu o ia pe Sakura si o duce acolo unde statea Sasuke, Carin si jugo care o vindeca. Cand intra in camera Sasuke e socat si l-a intrebat cei cu Sakura aici, dar ei nu jtiau cine e.Sasuke le povesteste ca ear din vechea lui echipa, intrea timp ia se trezeste. Apoi urmatoarea secventa era cand ei mancau si Jugo vine si spune ca 2 oameni se apropie de locul unde sunt ei, Sasuke, Jugo si Suijetu se duc sa verificeiar Sakura se ducein camera sa se schimbe pentru ca era intr-o pajama de aia nj sic and iese din camera, se intalneste cu Sasuke care ii zice ca i-a fost dor de ia se duce o ia in brate si o pupa pe obraz apoi se vedea cum sakura a inceput sa planga a inchis ochi si in spatele ai s-a vazut o lumina banuiesc ac Sasuke facuse Chidori. Dupaia mai arata o secventa in care el o duce pe ea inbrate catre sat.Pana aici an vazut asta ar fi aproximativ ultimul ep. Dar ultimul din Naruto Shippuden inca nu e gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna anonimulelaughingda vreau si eu sa te intreb unde ai vazut tu episodu astaraised eyebrows laughing 1.cum sa o pupe pe obraz? cred ca ai pus'o de la tine asta.
2. da si mie linkul cu secventza asta sa nu mor fara sa credlaughing)
3.partea cu du'su in sat ar putea fi adevarata deoarece exista o poza in care sasuke o tine pe sakura in brate si e foarte reala.nu desenata gen cea pe care o are ''sakura''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai macar sa o fii injunghiat-o pe karin laughing nu am suportat-o nici o data... oricum sasuke e foarte foarte foarte evil de la un timp

| RaluckSakura a răspuns:

De unde sti?

| Florin_4113 a răspuns:

De fapt a aparut episodu in care sasuke o injunghie pe Karin scrie vplay pe net si gasesti multe desene si filme etc.

| xemom a răspuns:

Amine kange manga naruto
aici puteti sa vedeti ce va urma happy
in 480 o injunghie pe Karin, iar dupa o sa ia ochi lui Itachi si Karim se alatura frunzei tongue

| xemom a răspuns:

Nu se termina asa
nimeni nu stie cum se termina

| 7777_4968 a răspuns:

Naruto shippuden ultimul episod "proasta revedere" itachi si sakura merg dupa sasuke in timp ce acesta vrea sa se omoare ajungand la sasuke sakura incepe sa planga si il roaga ca sa nu se omoare si sa se inpacea cu ea.
Acestea spusandui sa plece
Ea a cazut in genuchi si i-a spus de ce sa se intoarca la el ca ia are familie are prieteni
Ea i-a zis ca are dar nu il are pe el
Sasuke a spus ca i la omorat pe idotu ala de naruto in lupta
Iar Sakura a zis ca nu e mort ca traieste
Dupa care Sasuke a zis ca sa se intoarca la el
Ea a inceput sa-i zica ca il iubeste de cand erau mici el i-a spus ca stia si a luat-o de fata si a sarutato dupa care i-a zpus daca ar face orice pentru el sa se omoare cu el
Sakura a spus ca vrea orice pentru el
Dupa care sasuke a spus macar nu voi muri singur

| 7777_4968 a răspuns:

Acesta este finalul "naruto shippuden"

| Akyil_Kardelen_1993 a răspuns:

Episodu 124 cred...