| NEC a întrebat:

Buna big grin am un coleg care pe primul semestru media 5 la geografie si acum ii iese 4. Ramane pe vara sad?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Cu 5 trece, dar cu 4 în niciun caz.Cu 4 nu are şanse.Cu siguranţă rămâne. Dacă mai ia un 10 o să promoveze (cred) dar dacă nu, o să se întâlnească cu ceilalţi corigenţi la.VARĂ! Sau la toamnă.

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Daca are media pe primul semestru 5 si pe al doilea 4 ramane pe vara, media anuala nu se rotunjeste.

| AdiSR a răspuns:

Da! media anuală nu se rotunjeşte.

| Casiana a răspuns:

Il vedem la corigenta in situatia asta...

| NEC explică:

Are media 5 scuze de greseala

| Georgy1033 a răspuns:

Da va ramane corigent din pacate

| alex12142 a răspuns:

Da ramane, dar trebuie sa ia un 8 sau un 7 ca atunci o sai iasa