| Aly_6441 a întrebat:

Buna >:d<
Azi am petrecerea de halloween la scoala si sunt pe stop.
Problema e ca imi curge foarte mult si nu stiu ce sa fac.
Imi puteti da niste sfaturi?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pleci la petrecere ca sa nu te faci de ras.

| pwp a răspuns:

Pune-ti un tampon de noapte ca sa fii sigura ca nu te patezi, ia-ti si unul de rezerva in geanta.

| AngelliGina1981 a răspuns:

Cred ca daca verifici tamponul la macar 30 de minute si il schimbi cand e nevoie e ok, ia-ti mai multe intr-o gentuta mica pe care sa o porti cu tine. In caz ca te patezi, poti sa iei la tine un hanorac sau o camasa pe care sa o legi in jurul taliei si sa ascunzi buba.

| andreeasweetlove a răspuns:

Pune-ti un OB si un tampon always maxi sau de noapte si gata... succes si distractie placuta la petrecere >big grin

| twiggytwiggy a răspuns:

Uite o idee:
1. foloseshte un tampon.
2.costumeazate intr-o rochie neagra, mai lejera, personaj: cruella de vill
3. in fine, orice personaj nu ai alege fa-l mai "singeros" astfel daca te-ai patat nimeni nu va observa big grinDD succese!