| catty443 a întrebat:

Buna big grin vreau si eu un program de editat poze, care sa`mi permita sa`mi schimb culoare ochilor ( poate si parul` ) in afara de photoshop, ca nu prea ma pricep ca el, ca l`am mai avut, picnik si taaz. stie cineva?:-s
sau macar daca stie cineva de unde pot lua photo shop si ceva tutoriale. dau fundita :d mersi :*

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Photoinstrument. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop il iei de pe adobe.com
ai aici tutoriale in limba romana
http://www.tutorialephotoshop.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop il iei de pe adobe.com
ai aici tutoriale in limba romana tutorialephotoshop.ro

| deeutzaa a răspuns:

Poti sa folosesti photoinstrument doar ca iti trebuie si photoscape ca sa le poti salva :*