| con12ro a întrebat:

Buna,daca am downloadat fifa 13 cum pot sa joc online, mentionez ca nu l-am cumparat. funda

2 răspunsuri:
| Ziser a răspuns:

Poti sa joci online! Descarca GameRanger si poti sa joci o gramada de alte jocuri!

| lastride a răspuns:

Nu poti. Din cate stiu eu tot ce gasesti pe net este fals, si plin de virusi, keyloggere (iti fura toate parolele etc).
Jocurile de pe net sunt crackuite, una din functiile crackului este sa opreasca conexiunea jocului la EA(cum e fifa) adica la net. Deci tu nu poti juca pe net daca e blocat accesul la net, ca sa nu-ti ceara cd-key.