| D0zzz a întrebat:

Daca cineva imi da download la o fotografie de pe facebook imi apare la notificari? Sau daca imi da share?

2 răspunsuri:
| Aduutza1993 a răspuns:

Nu poti vedea daca cineva iti download-eaza o poza.Asa ca oricine poate lua poze cu orcine. Desi imi place facebook-ul mult pe partea asta nu mi se pare ca au un sistem functional la cum se astepta lumea. Trebuia macar sa existe o optiune pentru a interzice sa se downloadeze pozele in functie de persoana.Dar asta e.sad

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Nup sad din pacate. Sper ca te-am ajutat!love struck