| YOny0l a întrebat:

Daca folosesc Nivea spuma/fixativ diamond gloss dupa ce ma fac cu placa rezista coafura? Este buna pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Dupa parerea mea spuma nu e prea eficienta si face si parul cam inestetic, dand aspectul de par gras. Fixativul este mult mai bun din toate punctele de vedere. Totusi, ti-as recomanda ca marca Syoss. Sper ca am ajutat!

1 răspuns:
| Jessica2345 a răspuns:

Pai daca pui fixativ da dar daca puui spuma de par o sa il uzi si o sa se ciufuleasca, crede-ma ca stiu cum e... sper ca te-am ajutat! pa-pa