| dumitruanca17 a întrebat:

Buna`!
Dati`mi si mie idei de porecle dragute pentru numele meu : Anca
cele mai dragute si mai multe primesc fundoitzalaughinghee hee:X

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Ancutica, Ancuta, Ankush, Anculita,Ancutzic, Aka,Anky,Acutza,Ancu',Ancutzica,Anutza,Anita,Ancy,Any,Acna[anca pe invers],Anx,Anxy,Ancuts,Anyka, anya, anku, Ancu`
ancuta
an`
ank`
Anzy.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.
fundita?:d

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Era mai fain,daca iti alegeai o porecla care sa nu fie legat de numele tau,ca de obicei asa si sunt.Dar iti zic cateva:Ani,Ancutica, Ancuta, Ankush, Anculita,Ancutzic Scumpik,Ancu,Aca,Ana, Ancutza, Ancutz.

| yaVanilla a răspuns:

Annu
anica
anix
anuţa
ancu.

| Amalia a răspuns:

Anzy.
Ancu`
ancuta
an`
ank`
Ancy,Any,Acna[anca pe invers],Anx,Anxy, Ancuts, Anyka, anya, anku

Funda?

| Candice a răspuns:

Ani
ancutza
ancushca
anicush

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Ancuta
Anculita
Ancaleta
Anculica