| Roooxaneeelllll a întrebat:

dati-mi si mie niste idei despre un poster cu :europa-familia mea dau funda pentru cele mai bune idei

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Cind vei scrie titlul Europa familia mea, o de la Europa sa-l faci din 12 stele galbene, Fonul gazetei poate fi albastru inchis, precum e si fonul drapelului.

| aLeXa_6208 a răspuns:

Poti face o planeta sh cate un copil pentru fiecare tara din europa
sau daca nu poti sa faci forma europei si la fiecare tara sa faci cate un om care sa aiba deasupra capului tara sa sh sa inkerki ca totii copii sa se tina de mana

| Roooxaneeelllll explică:

Si mai trebuie sa demonstrez ca e dragoste intre europeni...eu m-am gandit s pun mai multe familii intre stelele steagului si in mijloc ceva care sa reprezinte iubirea dar nu stiu ce nu-mi vine nici o idee.