| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi si mie niste motive credibile cu care as putea sa ma mai invoiesc de la scoala(fara scutire)... v-am pupat:*:*

8 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Iti rupi un picior laughing si te duci asa...
sincer iti spun asa o sa te creada

| sorin a răspuns:

Ca iti e rau.Ca pleci din oras.Ca dai de permis daca ai varsta necesara bineinteles, sau pur si simplu spui ca nu ai chef de scoalalaughing

| Ionutzsa a răspuns:

Dentistu`i baza la mine`n scoala laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DeniiMeow a răspuns:

Eu de obicei cand ma invoiesc ii spun ca ma duc cu mami la pitesti(Fiind Din mioveni) dar nu stiu.:-). Bafta.:*:*

| cs4ever a răspuns:

Pai te duci la catedra.si ii spui Doamnei professoare."doamna va rugat mama frumos daca m-ati putea invoii.si pe mine pentru ca trebuie sa plec la spital...la tata" garantat o sa te intrebe.pai ce i-s-a intamplat tatalui tau si tu ii zice" pai a facut ruptura de perineu"laughingsi ia zice bine. ia-ti ghiozdanu' si pleaca acasa. app in caz ca nu stiai ce inseamna ruptura de perineu.cum ar veni ii se rupe P=a=s=a=r=i=c=a Femeiilaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primele trei zile a murit un bunic dupa mama.Alte trei zile, unul dupa tata si tot asa pina ii termini pe toti si n-ai acoperit tot treci la nunti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit pisicuta, si trebuie sa-i pregatesc coliva pentru a avea ce manaca, d-vs profesorii, la pomana. happy.