| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* dati-mi si mie un site de unde pot sa imi iau teme etc pentru lg kp502.Ms:*

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Ownskin.com

| DeeDee_4511 a răspuns:

Www.zedge.com
selectezi modelul telefonului si gasesti tot ce vrei :*
bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu un site
MOBILEHEART.com LG KP502 Cookie Board Games - Free Mobile Phone Games Download

| REspEC7 a răspuns:

Iit spun ca vei incerk de pe zedge sa iei in prostie theme pentru ca NU SUNT PENTRU TIPUL ACESTA DE TELEFON TEME DE TIPUL DOWNLOAD!

Am explicato multora si o voi mai explica in primul rand ii voi da un site iar tuh intri acolo si iti alegi ce doresti tuh si ce iti place tie!
Link: http://www.mylgcookie.com/

Daca intampini grutati sau ai vreo nelamurire ma poti contacta!

Y! M: bodo_zidan

| angel_3846 a răspuns:

Zedge