| izabbel a întrebat:

Buna happy. Dati-mi va rog cateva sfaturi unde as putea merge de ziua de nastere. avand in vedere ca locuiesc in Teleorman! Funda happy

Răspuns Câştigător
| NaTl a răspuns:

Daca esti din Teleorman respectiv Alexandria te poti duce la Nala Cafe, The Pub sau la Lexu'

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Mai intii de toate as vrea sa-ti spun, ca am un catael exzact ca asta din poza tatongue sh il iubesc enorm tongue
Referitor la intrebarea ta:
Conteaza virsta ta, si cit buget ai pentru petrecere?

| Iubibilăă a răspuns:

Ai putea sa iti organizezi petrecerea in aer liber sau la un restaurant?

| izabbel explică (pentru Iubibilăă):

Nu este chiar ceea ce imi doresc. Vreau o zi in care sa ma distrez cu prietenii, nu neaparat la mine in oras.