| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Buna TPU...
imi planific ziua de nastere cu cateva saptamani inainte de ea, ceva sfaturi cu vedere la ce sa port si ce jocuri sa ma joc?

funda la cele mai dragute sfaturihappy

Răspuns Câştigător
| dany3la a răspuns:

Poti sa-ti ti ziua la un restaurant sau acasa(depinde de $),poate cu o tema anume(ceva cu masti), bineinteles tort si sampanie, cat despre vestimentatie eu ti-as recomanda ceva nou (pentru ca aduce noroc) si sa fie fustita sau rochita(daca tot esti fata si e si ziua ta)ca in pantaloni te poti imbraca in fiecare zi.
Eu iti urez de pe acum La multi ani!:*

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Te imbraci in Rata
si jucati ratele si vanatorii... dar joci vanator ca sa fie mai amuzant
rolling on the floor

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

@anonim,vezi intrebarea la categoria trivia/amuzante?

cand o vezi sa imi faci glume din astea.
pana atunci...mai bine taci ca iti scrie tastatura fara sa apesi pe butoanesad