| Adella05 a întrebat:

Dau fundita! Cand vreau sa adaug un obiect gadget personal(de exemplu un ipod de pe mixpod.com) pe blog(am blogul pe blogger) dau click la Adaugati un obiect gadget si dupa aia Adaugati propriile, pun linkul si dau Adaugati printr-o adresa URL si imi scrie Adresa URL contine caractere nepermise.De ce imi apare asa? Repet dau fundita.

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, cred ca n-ai copiat bine link-ul. Mai incearca inc-odata. Poate o fi avut ceva calculatorul in clipa aia. Mie asa mi s-a mai intamplat.

| Larisa25bv a răspuns:

Pai parca nu la acel obiect gadget adaugi linkul.in fine. oricum eu sunt pe blogspot.nu cred ca e la fel.happy