| tilll a întrebat:

dc nu mi se vede scrisul pe messenger? cand vorbesc cu cineva? cum pot remedia acesta problema?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.

| AudImagini a răspuns:

Mi'sa întâmplat şi mie şi am dat restart la calculator
dacă nici asta nu merge, atunci descarcă din nou messengerul

| cOnTexT a răspuns:

Reinstaleazal de aici http://messenger.yahoo.com/download/.
Np :p

| MikyAndreea a răspuns:

Nu se vede scrisul probabil din cauza virusilor daca ai in pc sau s-a dereglat ceva la messenger. (Parerea mea caci si mie mi s-a intamplat asa ceva dar nu stiu de cat timp ai aceasta problema deoarece daca e de mai mult timp nu am idee cu se remediaza insa daca e de o zi, doua se remediaza singura).
Sper ca te-am ajutat.
FUNDA? big grin

| Optimus7 a răspuns:

Cauta pe youtube si gasesti un video in care iti da indicati ce sa faci.