| sakura_7121 a întrebat:

Buna!
de 3 luni jumate nu mi-a venit menstruatia.

mentionez ca am 12 ani(sunt virgina) si in ianuarie mi-a venit pentru prima oara menstruatia.

este normal pana se regleaza? fetelor! fara trimiteri la medic! nu ma duc la ginecolog sa fiti sigure! laughing
merci mult
multe sfaturi m-ar ajuta! daca ati fost la fel ca mine ce ati facut?
ce pastile ati luat?

2 răspunsuri:
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Este absolut normal pana cand ti se regleaza. Nu ai de ce sa-ti faci griji. Pot trece chiar 2 ani de la prima oara cand ti-a venit menstruatia pana cand sa ti se regleze!

pup`!:*

| Amy a răspuns:

Nu este absoulut nici o problema.asa am patit si eu prima data. abia peste 2 ani o sa ti se regleze.nu-ti face probleme :*