| sakura_7121 a întrebat:

din ianuarie nu mia mai venit menstruatia pana acum. credeti ca este ceva normal pana acum? mentionez ca am 12 ani si pentru prima oara mi-a venit ciclu in ianuarie

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Pai nu stiu ce sa zic insa ar trebui sa vorbesti cu mama ta sigur ea stie ce este de facut. Succes

| dincolodevise a răspuns:

La inceput asa este. trebuie sa astepti un timp sa se regleze.

| sorina222 a răspuns:

Da e normal de la prima mestruatie 3 luni nu iti mai vine cel putin in maj cazurilor mie nu mi s-a intamplat dar mi-au spus alte colege ca lor li s aintamplat, deci nu te ingrijora