| Annette a întrebat:

De ce nu mai primesc notificari pe facebook, nu mai stiu cand cineva imi da like, sau comenteaza ceva. Ii s-a mai intamplat cuiva, ce sa fac, nu vreau sa-mi fac alt cont. Va rog, ajutati-ma, dau funda sau vot, orice!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Inseamna ca ai dezactivat tu din setarile profilului tau sa nu mai primesti. Seteaza prima data facebook-ul in limba romana sa-ti vina usor si apoi la setare de confidentialitate mergi la fiecare si setezi cum doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel, de joi si chair nu stiu ce sa fac WTF crying daca e dati-mi mesul ca va arat ca am o poza cu setarile pe care le am acolo. Nu mai primesc nimic de joi sad