| anonim_4396 a întrebat:

De ceva luni am ramas fara telefonsad ce telefon imi recomandati?[sa fie nokia pe touch-screen, pe sina de aia cum a aparut acum pana in 10 milioane]

2 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Eu ti-as recomanda pe sina! adica cel putin mie imi place! love struck acum depinde ce iti place si tie si cat te tine bugetu'!

| Leea1234 a răspuns:

Eu chiar astazi mi-am cumparat nokia 5800...este touch screen...si este "destept foc"!
ti-l recomand!
dar nu stiu care este pretul lui in romania, am inteles ca e destul de scump!