| Emiiicrazy a întrebat:

Buna de la ce varsta ar trebui sa devii adolescent? eu stiu ca de la 14-15 ani.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Iuliana186 a răspuns:

Depinde de organismul tău. Poţi ntra în adolescenţă la 14-15 ani, dasr se poate şi pe la 12 ani happy

4 răspunsuri:
| Arianthe a răspuns:

Adolescenţa nu ţine de vârstă. Când eşti adolescent evident devii mai matur, şi asta se face doar atunci când primeşti nişte impulsuri, sau, mai pe româneşte, nişte şuturi în fund de la viaţă.

| xFreeeedom a răspuns:

Atunci cand vei simtii "fluturasi in burta" atunci esti un adevarat adolescent happy.

| xyzfinish a răspuns:

Ai nimerit-o! Adolescenta frumoasa!