| Zâmbărici a întrebat:

de o vreme, am probleme cu fotografia de profil de la facebook.Cand apasa cineva sa intre in albumul cu poze imi spune ceva de genul: "Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.
Acasă"
A mai patit cineva asa? Cum se poate rezolva?happyMultumesc.

1 răspuns:
| IoNuTzZ_4380 a răspuns:

Hey, ti se poate intampla fie pentru ca nu esti prieten cu acel user, fie nu gaseste linkul catre acea poza, fie nu a incarcat acel user poza bine sau nu este in forma acceptata de facebook...etc. Pot fi sute de motive. Succes!