| anonim_4396 a întrebat:

Deci mergem pe 15 la scoala, pentru a duce flori, a-ti vedea orarul propriu-zis, mai pe scurt festivitatile de inceput sau venim direct pe 17?

6 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Mergem doar pe 17 cand se va tine festivitatea, iar dupa acea zi va incepe noul an scolar:*

| Florea_Diana_1990 a răspuns:

Mergem pe 15 la festivitati si anul scolar propriu-zis incepe pe17

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Codruta):

Http://www.romanialibera.ro/......75674.html Uita-te mai jos la dialog unde spune ca trebuie sa venim sambata 15

| Codruta a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum naiba sa mergem sambata la scoala?:O:O Vaii Doamnelaughing) eu nu stiam...

| leftside a răspuns:

In 17 mergem, cine n-are ce face se duce in 15.

| Musique a răspuns:

Cine a spus că în 15? Pe 17 (luni) e festivitatea, iar 18 (marți) se merge normal la școală.
E o mare prostie să mergem sâmbată.