| NUUSTIU a întrebat:

Cum adica pe 17 incepe scoala si pe 15 sunt festivitatile? ce festivitati?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Festivitatea de deschidere a anului școlar 2012-2013.
Pa, pa.

| Adredemesconf a răspuns:

Am amețit.Pe bune.Acum 2 zile știam că începe pe 10 școala.Ieri am aflat că pe 15 sunt festivitățile (când citește directorul discursul lui interminabil) și pe 17 începem școala.Azi am aflat că pe 17 încpe școala și tot atunci sunt și festivitățile.Eu nici nu mai știu ce să cred.Mergem pe 17 la școală happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adredemesconf):

Oricum nu pierzi nimic dacă nu participi la festivitate.

| Adredemesconf a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu.Tocmai d-aia eu mă duc la liceu pe 17. Oricum nu cred că o să ratez nimic! laughing

| PotcaPădurii a răspuns:

Ma doare in panza de festivitatile astea, unde directa va vorbi intr-un microfon stricat niste chestii neinteresante. Panza mea, e si sambata, e si ziua mea, macar o data trag si eu un "chiul".

| anonima1995 a răspuns:

Astia de la ministerul invatamantului vor sa ne tampeasca... Ne aiuresc... Bine zice bunica: in Romania orice lege tine 3 zile.