| Catta a întrebat:

Buna!happy
Deci nu mai suport!
E un prost la scoala care nu ma lasa in pace, adica rade de mine, si culmea, eu nu i-am facut nimic!
Ce sa fac?!
Ms mult pentru. sfat!

5 răspunsuri:

Acesti derbedei nu merita nici macar sa fie bagati in seama, asa ca sfatul meu este sa il ignori, iar daca nici asta nu functioneaza poti sa iti rogi parintii sa intervina sau un profesor.

| petruclaudiu78 a răspuns:

Daca nu reusesti sa ramai indiferenta la glumele lui proaste, cel putin nu lasa sa se vada ca te afecteaza. Asa nu va mai fi interesant pentru el si se va plictisi in cele din urma.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Anunță diriginta sau conducerea școlii cât și părinții.
Pa, pa.

| buburuza_4437 a răspuns:

E prost crescut ce sa mai.nu ii da importanta. daca vede ca te deranjeaza nu o sa inceteze niciodata. daca n il iei in seama poate ca o sa se sature s te deranjeze.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Catta. Lasa prostii-n pace.winking La un moment dat ai sa vezi ca nu mai rade de tine pentru ca se plictiseste ca nu ii dai deloc atentie. happy Sper ca te-am ajutat. Pa, pa.