| Mariaaa1111121 a întrebat:

Bună! La școală unde învăț este un copil care nu mă lasă în pace și mă înnebunește la cap. De exemplu mă uit într-o direcție și îmi spune ia uite-o și pe... asta. Mai sunt fete în clasă de ce fix pe mine să nu mă lase în pace? La școală râde de mine și în felul în care mă îmbrac și în felul în care arăt. Eu nu țin legătura nu vorbesc cu el, nu îi dau mesaje nu îl bag în seamă. Dar nu mai suport așa face de când am început școala. Ce trebuie să fac în această situație? Cel mai bun răspuns primește fundă!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La scoala nu aveti diriginte sau profesori?
De ce nu raportezi dirigintelui, ceea ce ne spui noia aici?

| Mariaaa1111121 explică (pentru Violleta2022):

Pentru că nu știu ce să mai fac i-am zis dirigintei a vorbit cu el și nimic nu s-a întâmplat

| Mariaaa1111121 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns ☺️

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mariaaa1111121):

Spune-le parintilor sa faca plangere la directorul scolii si atunci se va lua masura disciplinara impotriva acelui baiat si de data asta, nu va mai scapa nepedepsit.

| Mariaaa1111121 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns o zi frumoasă ❤️