| anonim_4396 a întrebat:

Deci, pe facebook arata sub nume pozele in care sunt etichetata as putea sa fack cumva sa le sterg sa nu mai aparabig grin? fundapuppy dog eyeskiss!

Răspuns Câştigător
| CompleteAndUtter a răspuns:

Daca vrei, continui sa ramai etichetata in poza respectiva, numai ca nu iti vor mai aparea pozele sub nume, ci vor fi ascunse. Trebuie doar sa duci mouse-ul in coltul drept al fiecarei poze si sa gasesti x-ul alb pe negru, apesi pe el si pozele dispar de acolo, dar ramai in continuare etichetata. Daca vrei sa scapi definitiv de ele, poti urma sfatul lui AG happy.

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Da, se poate. Intri la poza, si acolo unde scrie numele tau, in paranteza ai "Remove Tag". Daca apesi, nu mai ai tag in poza respectiva.